Zastanawiasz się co kupić w prezencie dla bliskiej osoby? Niezależnie od okazji, czy to będą urodziny, imieniny czy święta, te prezenty będą strzałem w dziesiątkę!

10 pomysłów na prezent dla rolkarza

1.Prezent dla rolkarza – świecące kółka

 

Świecące kółka do rolek to absolutny hit! Każdy rolkarz niezależnie od wieku będzie z nich zadowolony. Świecące kółka nie wymagają ładowania. Magnetyczne tulejki w trakcie jazdy dostarczają energii do diod zamontowanych w kółkach. Światło nie jest widoczne w dzień, ale w nocy robi świetny efekt.

Kółka są dostępne w różnych rozmiarach i w różnych kolorach.
Ceny świecących kółek zaczynają się od 30zł/szt, czyli 240zł za komplet.

2.Prezent dla rolkarza – ręcznie malowana rolkowa koszulka

 

Lidia Waluś – artystka z Katowic tworzy ręcznie malowane rolkowe koszulki. Można skorzystać z gotowego wzoru lub poprosić o własny, niepowtarzalny wzór na ręcznie malowaną rolkową koszulkę.

 Napisz tutaj, aby poznać ofertę.

3. Prezent dla rolkarza – etui na ramie do telefonu

 

Wypadający telefon w trakcie jazdy to częste utrapienie rolkarzy. Na szczeście jest na to rozwiązanie! Etui na telefon zaczepiane na ramie to klasyk każdej rolkostrady. Wygodna i przydatna rzecz dla każdego fana jazdy na rolkach.

4. Prezent dla rolkarza – odjazdowy kask

 

Bezpieczeństwo podczas jazdy na rolkach to podstawa. Dobry kask uchroni obdarowanego przed urazami. Przy zakupie kasku warto wziąć pod uwagę jego wygląd. Odpowiednio dobrany wzór kasku zrobi z obdarowanego prawdziwą gwiazdę mody rolkarskiej.

Najróżniejsze kaski dobrej jakości znajdziesz tutaj.

5. Prezent dla rolkarza – okulary sportowe

 

Okulary przeciwsłoneczne są świetną sprawą, gdy planuje się jazdę w pełnym słońcu. Niestety zwykłe okulary często spadają z głowy podczas jazdy. Za niewiele większą cenę można kupić specjalne okulary przeciwsłoneczne na rolki i do innych sportów, które nie spadają tak łatwo z głowy.

 

6. Prezent dla rolkarza – karnet na grupowe zajęcia na rolkach

 

Grupowe zajęcia na rolkach to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, poznanie nowych, rolkowych przyjaciół oraz naukę jazdy na rolkach. Na grupowych zajęciach nigdy nie ma nudy. Podstawy jazdy? Slalom? Hokej? Znajdź odpowiednią sekcję i kup karnet dla swojego bliskiego.

7. Prezent dla rolkarza – specjalny plecak na rolki

 

Wszyscy rolkarze wiedzą, jak niekomfortowe jest noszenie rolek w rękach. Świetnym rozwiązaniem jest dedykowany plecak na rolki. Plecak ma specjalne zapięcia na zewnątrz, które pozwalają przypiąć do niego rolki. Wygoda tego rozwiązania jest niesamowita! Trzeba jedynie uważać wsiadając do autobusu, mając plecak z rolkami na sobie, ponieważ możesz nie zmieścić się w drzwiach.

Profesjonalny plecak na rolki możesz kupić tutaj.

8. Prezent dla rolkarza – iskrzące kółka

 

Kółka z wtopionymi w nie krzemieniami wytwarzają iskry podczas hamowania. Iskry są na tyle małe, że nie mogą wyrządzić szkód (chyba, że hamujesz na drodze polanej benzyną). Świetny efekt wizualny nocą gwarantowany! Osoby postronne będą mówić, że jeździsz, aż się iskrzy 🙂

9. Prezent dla rolkarza  – ochraniacze na tyłek

 

Każdy pamięta swoje początki na rolkach. Bolące pośladki od ciągłych upadków to standard. Na szczęście gdzie jest problem, tam jest i rozwiązanie. Na rynku dostępne są specjalne spodnie do jazdy chroniące tyłek podczas upadku.

Takie ochraniacze możesz zamówić tutaj.

 

10. Prezent dla rolkarza – lekcja z instruktorem

 

Już godzinna lekcja indywidualna z instruktorem może przynieść duże efekty. Lekcja z instruktorem jazdy na rolkach jest dobra dla totalnie początkujących rolkarzy. Mogą dzięki niej poczuć pewność siebie w rolkach i swobodę w jeździe.

Indywidualne zajęcia na rolkach są również dobrym pomysłem dla zaawansowanych rolkarzy. Trener jazdy na rolkach może im pokazać bardziej skomplikowane techniki jazdy, bądź nauczyć rolkowych ewolucji (np. na skateparku lub w jeździe slalomem między kubeczkami).

Chciałbyś podarować komuś indywidualne zajęcia na rolkach? Umów się z nami na Facebooku. Prowadzimy zajęcia na Śląsku, w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie.

 Masz pomysł co warto dodać do tej listy? Napisz w komentarzu!