LEKCJE JAZDY NA ŁYŻWACH GLIWICE

Pełna Moc zimowych wrażeń w sercu miasta

Lekcje jazdy na łyżwach to świetny sposób na utrzymanie aktywności fizycznej u dziecka przez zimę oraz dostarczenie mu ogromu zabawy i miłych wspomnień!

Nauka jazdy na łyżwach dla dorosłych Gliwice

A czy dorośli mogą ćwiczyć z dziećmi?

No jasne! Na nasze lekcje jazdy na łyżwach zapraszamy każdego fana jazdy na łyżwach w wieku 5+. Nasze zajęcia to świetny sposób na spędzenie czasu całą rodziną.

Wspólna nauka z dzieckiem pokaże mu, jak wytrwale podchodzisz do nowych wyzwań oraz że nie poddajesz się w próbach, mimo braku natychmiastowych efektów.

Dzieci wyrabiają nawyki głównie przez naśladowanie rodziców. Warto dać dziecku dobre wzorce w radzeniu sobie z wyzwaniami już od najmłodszych lat.

Na naszych zajęciach z jazdy na łyżwach, uczestnicy każdego dnia robią małe kroczki do przodu w kierunku rozwoju swoich umiejętności.
No chyba, że trwa lekcja jazdy do tyłu. To wtedy robią je do tyłu.

Beniamin Spyra

Właściciel, RolkiGliwice.pl

Trener Cezary Szwarc Cudo Rolki Gliwice

INSTRUKTOR

Cezary Szwarc – Cudo

Główny instruktor Rolki Gliwice. W 2020 roku rozpoczął studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Prawdopodobnie dla zniżek na lodowisko.

Doświadczenie zdobywał jako młodszy trener hokeja w GKS Katowice, ale po pewnym czasie uznał, że w Rolki Gliwice jest ciekawej.

Rodzice naszych uczestników cenią go przede wszystkim za budowanie świetnej atmosfery w trakcie zajęć oraz za fantastyczne podejście do dzieci.

Prywatnie wielki fan hotdogów oraz słuchania muzyki z płyt CD, mimo że ma Spotify na telefonie.

Jak umówić się na zajęcia?

Obecnie zapisy są wyłączone, ponieważ mamy przerwę w zajęciach na czas sesji egzaminacyjnej naszego instruktora. Gdy tylko zajęcia będą dostępne, na dole tej strony pojawi się kalendarz z automatyczną rezerwacją terminów z instruktorem Czarkiem.

W tym miejscu będzie można umawiać się na zajęcia od lutego.

Gdy rozpoczną się zapisy na zajęcia, pojawi się tutaj automatyczny formularz do rezerwacji terminów Cezarego.

A póki zajęć nie ma, dołącz do naszej grupy na Facebooku dla uczestników zajęć (i obecnych i przyszłych). Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z informacjami o planowanych zajęciach.