Program ambasador

Jesteśmy bardzo wdzięczni uczestnikom naszych zajęć za to, że tak ochoczo polecacie innym nasze zajęcia. Chcemy się Wam odwdzięczyć poprzez Program Ambasador.

Jak to działa:

1. Kopiujesz link polecający

W Panelu Uczestnika znajdziesz zakładkę Program Ambasador. Będzie się w niej znajdować automatycznie wygenerowany link, którego możesz użyć do polecania nas znajomym.

Nasza aplikacja będzie pamiętać Twojego znajomego 7 dni od wejścia do formularza zapisów z Twojego linku. Za każdą nową osobę, która dzięki Tobie kupi swój pierwszy karnet, Twój portfel w naszej aplikacji zostanie zasilony kwotą 60zł. Korzystając z Twojego linka, Twój znajomy otrzyma 5% rabatu.

2. Polecasz nas znajomym

Wiele zajęć pozalekcyjnych zostało odwołanych przez wprowadzenie wiosennego lockdownu. Możesz zrobić przysługę swoim znajomym pokazując im nasze zajęcia. W tych czasach każda dostępna forma ruchu i zabawy jest na wagę złota.

3. Wypłata środków

Obecnie nie da się samemu kupować karnetów za środki z portfela w naszej aplikacji (pracujemy nad tym!). Jeżeli będziesz chciał spożytkować środki z portfela, zgłoś się do nas na messengerze lub mailem, a my wystawimy Ci kod rabatowy adekwatny do środków z portfela.