Addicted to skate

Kim jesteśmy?

nauka jazdy na rolkach | eventy sportowe | pokazy rolkarskie | promocja sportu

Nasza historia

Zaczęliśmy jako firma organizująca eventy łyżwiarskie w 2018 roku. Zadebiutowaliśmy tworząc KatowICE Freestyle Weekend. Impreza przyciągnęła fanów łyżwiarstwa z całej Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji. KFW stało się wielkim europejskim świętem freestylu na lodzie. W jego trakcie odbywały się liczne mini-zawody, dyskoteka na lodzie, ice battle oraz konkurs freestylu z pulą nagród o wartości przekraczającej ponad 1500zł. Następna impreza na naszej liście to Ice Party Poznań. Event był wielką ice freestylową bitwą o równie duże nagrody. Na środku lodowiska toczyły się zmagania zawodników, a na pozostałej części tafli trwała dyskoteka jakiej Poznań nie widział. Tuż przed lockdownem udało nam się zorganizować KatowICE Freestyle Weekend 2. Tym razem impreza nie tylko przyciągnęła fanów z innych krajów Europy, ale i z Kanady i USA! W trakcie organizacji eventów współpracowaliśmy z Edge Shop, PlichWyścig.pl, POSIR Poznań, Sport Rebel, Break The Borders i Redbull. Obecnie robimy zwrot ku rolkarzom. Uczymy jeździć na rolkach fanów rolkarstwa w Gliwicach.

2021

Na początku roku postanowiliśmy prowadzić zajęcia na lodzie na każdym otwartym w trakcie lockdownu lodowisku w Polsce, czyli w Tarnowie Podgórnym obok Poznania i w Szczecinie.
W marcu wróciliśmy do prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu pod Areną Gliwice.

2020

W lipcu 2020 rozpoczęliśmy prowadzenie zajęć z jazdy na rolkach pod Areną Gliwice. Już na pierwsze zajęcia przyszło ponad 40 osób! We wrześniu dokonaliśmy podziału uczestników na grupy: dzieci początkujące, dzieci zaawansowane, dorośli i podstawy hokeja na rolkach. Gdy przyszły pierwsze jesienne mrozy przenieśliśmy nasze zajęcia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12 w Gliwicach. Były tam prowadzone grupy dla początkujących dzieci oraz dla zaawansowanych i dorosłych.
W grudniu ruszyliśmy z zajęciami indywidualnymi na łyżwach na lodowisku Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Po niecałych dwóch tygodniahc prowadzenia zajęć na lodzie, lodowisko zostało zamknięte. 

szkoła jazdy na rolkach i łyżwach

nasz team

Człowiek, który założył Addicted To Skate. Dba o ciągłe udoskonalanie naszych warsztatów. Fan metodologii lean i zarządzania turkusowego. 

Beniamin Spyra

Założyciel Addicted To Skate

Główny trener jazdy na rolkach w Gliwicach. Swoje doświadczenie zawdzięcza pracy sekcji hokeja GKS Katowice, gdzie uczył najmłodsze roczniki poruszania się po lodzie. 

Cezary Szwarc-Cudo

Trener jazdy na rolkach i łyżwach

Trenerka jazdy na rolkach i łyżwach w Tarnowie Podgórnym i w Poznaniu. Dzieci uwielbiają ją za świetną atmosferę podczas zajęć.

Jadzia Jerszyńska

Trener jazdy na rolkach i łyżwach

Trenerka jazdy na łyżwach w Szczecinie. Poza podstawami jazdy uczy także łyżwiarstwa figurowego.

Alicja Marcyniuk

Trenerka jazdy na łyżwach

Menedżer naszego konta na Tik Toku. Działa aktywnie w social mediach już od 5 lat.

Aleksandra Łydek

Tik Tok Menedżer

Internetowy instruktor jazdy na rolkach. Jeździ na rolkach od 15 roku życia. Spotkacie go na naszym Tik Toku.

Błażej Pabian

Pomocnik trenera jazdy na rolkach